Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Výroba razítek - Silhouette Mint + VIDEO
Výroba razítek - Silhouette Mint + VIDEO

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Retro kostým pro letušku

Retro letuška
Retro letuška
Retro letuška
Retro-kostým pro letušku
     Nechtěla jsem šít klasickou uniformu, spíš jsem se chtěla jen něčím inspirovat. Při brouzdání po internetu jsem se dozvěděla něco málo z historie:

     Úplně první uniformy měly hlavně vzbuzovat důvěru u cestujících. Některé z  leteckých společností oblékaly svým zaměstnankyním úbory zdravotních sester, další stejnokroje měly téměř vojenský vzhled. Již u samého zrodu leteckých společností byly zavedeny dva typy uniforem: letní a zimní, což trvá do dnes.

     Na přelomu 30. a 40. let dvacátého století začalo přibývat ženských prvků i veselejších barev. Postupem času se povolání letušky stalo jedním z nejatraktivnějších zaměstnání. I letušky samotné byly v této době velmi atraktivní (hlavně díky krátce střiženým sukním :)).
     Později se většina dopravců začala spoléhat na střídmou eleganci a s důvěrou se obrací na nejlepší světové návrháře např. Christian Dior, Lacroix, Givenchy, Gianfranco Ferre). Pro zaměstnance naší ČSA šije OP Prostějov.
 
     Můj model:
          Inspiraci jsem  našla na jedné černobílé fotografii asi ze 60. let. V první řadě mě překvapilo, jak moc sexy uniforma působí, potom mě nadchly bílé kozačky – téměř identické má totiž ve výbavě moje My Scene! Část uniformy by tedy byla hotováJ. Z černobílého obrázku nelze přesně určit, o jaké barvy se jedná, tudíž použité odstíny jsou spíše mou osobní vizí a odhadem. Vzhledem k tomu, že je obleček inspirován divokým západem, vidím jej v tmavší béžové barvě, kozačky a pásek v přírodní bílé a šátek se vzorem pepita kolem krku. Největším oříškem byl onýtovaný pásek. Zapřemýšlela jsem tedy a zkusila nýty na pásek vyšít béžovou nití. Vypadá to, myslím, celkem přesvědčivě. Jinak je uniforma velmi jednoduchá: delší obtažené tričko s krátkými rukávy a minišortky ve stejné barvě.
     Věřili byste, že takhle skutečně chodily a létaly zaměstnankyně jedné americké letecké společnosti?!?