Kategorie
Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Komfortní záruka na šicí stroje
Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
ZÁRUKA 3 ROKY

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku.

Tento produkt není disponibilní

Výrobce: Brother
Velmi výkonný a profesionální vyšívací i šicí stroj, včetně quiltovacích módů
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7 Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7 Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7 Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7 Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7 Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7 Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7

Tento stroj je už kompletně vyprodaný. Je nahrazen Brother V5LE nebo Brother Stellaire XJ1

 

Brother Innov is V7 - Šicí, Quiltovací a Vyšívací stroj

Novinka firmy Brother

Výjimečný šicí, quiltovací a vyšívací stroj, se kterým uděláte nádherné výšivky, usnadní vám quiltování a šití všeho, nač si jen vzpomenete. Velice intuitivně a lehce se ovládá, poskytne vám nespočet promyšlených funkcí a detailů, které vám usnadní šití. Bude vás to bavit!

Šicí stroje Brother nikdy předtím neměly tolik prostoru! Prostor mezi tělem stroje a jehlou  nazývaný délka ramene je  28,5 cm. Už se nemusíte bát ušít obrovskou deku!

Stroj má široký výběr šicích programů - najdete zde 531 druhů stehů.  Najdete zde vše, co hledáte. Vyberte z široké palety šicích  vzorů nebo si vytvořte svůj vlastní. Můžete šít klasické stehy, overlockové,  strečové, vyšívací včetně quiltovacích, dekorativních, stehy na aplikace, vintage vzory, vzory našich babiček nebo crazy moderní, vzor  'I Love You' a nespočet dalších. Samozřejmostí je 5 druhů písma včetně azbuky a japonských znaků.

Pokud nenajdete přesně ten steh, který hledáte, můžete si snadno vlastní vzor vytvořit. Buď použijete stávající vzor, změníte jeho výšku, šířku a hustotu. Vzor si můžete uložit a používat ho opakovaně. Stroj Innov-is V7 vám také dovolí být kreativní a kombinovat stehy, písmena nebo sekvence, vytvářet jména.

Stroj má mezi stehy i  všesměrové šití - umí podávat látku nejen dopředu a dozadu, ale také vlevo, vpravo a po úhlopříčkách.    Můžete tedy přišít štítek na deku, přišít záplatu na úzkou nohavici.

Brother Innov-is V7 je nabitý naprosto novými a inovativními technologiemi! 

Exkluzivní patka pro horní podávání 

Tato šikovná patka vám dovolí naprosto jednoduše a dokonale šít neuvěřitelnou škálu různých látek (od rifloviny po hedvábí). Tato exkluzivní patka pro horní podávání je poháněná samostatným motorem a podává látku přesně podle typu látky, který vyberete na dotykové obrazovce. Jednoduše nastavte požadovaný druh pomocí kláves + a - a uložte nastavení do paměti, abyste ho mohli použít i příště. Pokud není horní podávání třeba, můžete patku jednoduše odmontovat.

Laserové vodítko pro šití  

Innov-is V7  má v sobě supermoderní laserové vodítko. To vám zobrazí perfektně rovnou linku přímo na látku před patkou. Jednoduše veďte látku podél linky. Neuvěřitelně vám to usnadní rovné šití stejně jako lemy, paspulky, všívání stužky a prýmku. Pozici čáry vodítka  můžete nastavit v rozsahu 14 mm. Můžete tedy vodítko nastavit výrazně vlevo nebo vpravo od patky a chytit přesně tu linii, kterou chcete.  Je to perfektní jak pro šití patchworkových bloků, tak pro rovné prošívání.

Pokud chcete linii laserové čáry rychle nastavit na konkrétní pozici, použijte ultrasonické pero. Perem snadno označíte bod, kde chcete linku mít a stroj už vše ostatní udělá sám.

Dokonalé a kreativní šití s novým Ultrasonickým perem...

Automatické umístění vzoru

Ultrasonické pero spolupracuje se senzory na těle stroje a vy tak můžete naprosto jednoduše umisťovat svoje výšivky. Jednoduše použijte pero a označte vybranou pozici a úhel umístění vyšívacího vzoru na látku.

Pozice jehly

Nastavte pozici jehly pro rovný steh jednoduše tak, že na látce vyznačíte ultrasonickým perem kde chcete šít steh. Innov-is V7 začne šít přesně v zadané pozici.

Přizpůsobte si šířku cik caku nebo dekorativních stehů  

Použijte pero a upravte šířku stehu a jeho pozici pouze dotykem a klepnutím tam, kde chcete, aby steh začal. Také vyznačte jak dlouhý steh chcete ušít. Pak si sedněte bokem a nechte šít stroj samotný!

Jednoduché a přesné zakončování

Stejně jednoduché, jako začít vzor v určitém místě, je nyní i ukončení šití přesně na konci vzoru. Pouze zmáčknete pozici, kde chcete ukončit šití a stroj sám zastaví a ukončí steh v tomto bodě. Navíc stroj   Brother Innov-is V7 umí také automaticky nastavit délku stehu tak, aby se přizpůsobil prostoru, který mu dáte. Takže stroj intuitivně zastaví v koncovém bodu bez toho, aby zůstal dekorativní steh v půli.

LED ukazovátko místa vpichu jehly pro dokonalé pozicování  

S novou vyšívací patkou vybavenou LED ukazovátkem není problém perfektně umístit výšivku. Led dioda vyznačí přesně místo, kam vpíchne jehla a tím vám přesné pozicování výšivky změní na pouhé zmáčknutí několika tlačítek na dotykové obrazovce.

ICAPS -   Innov-is V7 Continuous Automatic Pressure System (ICAPS) - v překladu  systém automatického řízení přítlaku patky.

Pivot - automatický přízdvih patky - můžete si zapnout automatické přizvedávání patky vždy, když zastavíte šití. Toto je výborné při otáčení v rožku. 

Zatímco vy šijete, stroj nepřetržitě detekuje tloušťku látky a automaticky upravuje přítlak patky tak, abyste měli perfektní každý steh i při přešívání tlustších vrstev látky například ve švech. Největší využití má tento systém při vyšívání volným pohybem, kdy zajišťuje perfektní stehy i na více vrstvách látky.

Brother Innov is V7  je ale i nevšední vyšívací stroj!  

Vyšívací plocha tohoto nového japonského stroje je standardně 18 x 30cm. Nově lze rozšířit až na 20x30 cm s dokoupením sady pro zvětšení vyšívací plochy

Stroj má  v paměti 227 vzorů výšivek, ze kterých můžete vybírat výšivky pro své projekty. Přímo ve stroji je také 17 různých druhů písma, která můžete vyšívat bez použití počítače. Stroj jde velice jednoduše propojit s počítačem buď přímo pomocí kabelu nebo přes USB flash disk. Tak do něj jednoduše nahrajete nečekané množství výšivek!

I ve funkci vyšívání byl stroj vybaven dlouhou řadou nevšedních funkcí:

Obrovský barevný dotykový LCD display  

Stroj lehce zvládnete ovládat - pomocí  velké barevné dotykové obrazovky!  Jedním dotykem prstu nebo dotykového pera vyberete steh nebo výšivku, nastavíte parametry stehu, editujete vyšívací vzory a upravujete stehy. Díky těmto skvělým funkcím není problém vytvořit ve stroji vlastní výšivky. Na barevné obrazovce přesně vidíte odstíny nití, což je při vyšívání složitých vzorů velice důležité.  Na obrazovce lze samozřejmě zadávat šití písmen, jmen a nápisů, výšivky otáčet, měnit jejich velikost a umisťovat v rámečku.

Na obrazovce stroje vidíte hodiny, pracujete zde s veškerým nastavením a najdete zde i videa, návody a doporučené nastavení.

Při vyšívání přesně vidíte,  jak dlouho trvá vyšití celé výšivky i jednotlivých odstínů a funkce hodin vám pomáhá určit čas, kdy bude opět třeba přijít a vyměnit nitě!  Velice přehledně vidíte jednotlivé vyšívané plochy, jejich odstíny a pořadí.

Editace vzorů na obrazovce  

Stroj je vybaven plně funkčním systém úpravy výšivky na obrazovce stroje. Nástroj pro umístění výšivky v rámečku vám umožňuje pomocí funkce "Drag and drop" pozicovat výšivku kam jen chcete. Výšivku lze zvětšit, zmenšit, otáčet a vytvářet její zrcadlový obraz. Upravte si výšivku tak, aby vyhovovala přesně vašim kreativním představám! NEJ Šicí stroje vám dokáží zaškolit a představit všechny možnosti.

Automatické nastavení napětí nitě

Innov-is V7 při vyšívání automaticky upraví napětí nitě podle vámi zvoleného nastavení!

Senzory kontroly přetržení nitě

Senzory kontrolují přetržení horní i spodní nitě. Při detekci problému stroj zastaví vyšívání a informuje vás, že je přetržená horní nit nebo došla nit na spodní špulce.

Mechanismus zasouvání rámečků

U tohoto stroje rámečky jednoduše zasouváte do vyšívací jednotky, můžete je tedy rychle upevnit a vytáhnout. Samozřejmostí je automatický odstřih nitě, který odstřihne horní i dolní nit naspodu výšivky při každé změně barvy.

Samozřejmostí jsou pak další a další funkce, které jsou obsaženy i ve stroji Brother Innov-is V7

Jednoduché navlékání nitě

Vyšívací stroje Brother jsou proslulé svým naprosto jednoduchým a komfortním navlékáním horní nitě. U tohoto stroje ale šli ještě dál. Nit navléknete pouhým stisknutím tlačítka! Stačí nit pouze navést k jehle a do ouška jehly navleče stroj nit už sám.

Samozřejmostí je automatický odstřih nitě.

Nezávislé cívkování 

Cívky můžete navíjet i během vyšívání.

Extra jasné osvětlení pracovní plochy pomocí LED diod

Osvětlení bylo navrženo tak, aby plně osvětlovalo celou pracovní plochu. Vidíte přesně každý detail a světlo je zároveň barevně věrné. Vidíte každý odstín bez ohledu nato, jestli je den nebo noc. Síla osvětlení je plně nastavitelná, takže si můžete nastavit úroveň osvětlení podle sebe.

Eko-mód  - pokud stroj chvíli nepoužíváte, automaticky se přepne  do módu spánku, který šetří elektrickou energii.

Kolenní páka - Mějte volné ruce a zvedejte patku kolenem. Tato funkce je ideální jak pro prošívání velkých dek, tak pro šití drobností, kdy každou chvíli otáčíte látku a zvedáte patku.

3 cívková pouzdra - stroj je vybaven už v základním vybavení třemi cívkovými pouzdry. Najdete zde klaciké cívkové pouzdro, quiltovací a vyšívací cívkové pouzdro s vyšším napětím spodní nitě a cívkové pouzdro určené pro šití silnou spodní nití nebo bavlnkou.

Bobbin work - šití a vyšívání bavlnkou - stroj má speciální cívkové pouzdro, které vám umožňuje šít a vyšívat bavlnkou. Vaše ozdobné stehy pak maximálně vyniknou! Více o této technice se dozvíte zde: článek o bobbin worku.

Rychlé nasazení spodní nitě 

Stačí pouze vložit plnou cívku a navést nit do vodiče. A můžete šít nebo vyšívat dál.

Nejdůležitější parametry

 • 531 šicích stehů
 • 5 druhů šití abecedy včetně azbuky a japonských znaků
 • 14 druhů šití knoflíkových dírek
 • neuvěřitelně dlouhé rameno - 28,5 cm
 • rychlost šití až 1050 stehů / minutu
 • ovládání pomocí velkého barevného dotykového display
 • navlékání horní nitě stisknutím tlačítka
 • automatický odstřih nitě
 • elektronický zdvih patky tlačítkem nebo kolenní pákou
 • jasné a věrné LED osvětlení
 • intuitivní ovládání pomocí  tlačítek na dotykové obrazovce
 • Duální podávání se samostatným pohonem (pouze u strojů značky Brother)
 • Ultrasonické pero (pouze u strojů značky Brother)
 • Laserové vodítko linky   (pouze u strojů značky Brother)
 • Vyšívací patka s LED ukazovátkem (pouze u strojů značky Brother
 • 227 vyšívacích vzorů  (včetně 13 určených pro bobbin work - šití silnou spodní nití)
 • 17 druhů písma pro vyšívání v rámečku (včetně japonských znaků)
 • úprava šicích i vyšívacích vzorů přímo na obrazovce stroje
 • rotace a kombinace výšivek
 • 2 USB porty - jeden pro USB flash disk a druhý pro propojení stroje přímo s počítačem
 • 7-řadý podavač, řízení rychlosti stroje
 • ICAPS - automatický systém řízení přítlaku patky
 • Pivot - automatický přízdvih patky
 • úsporný mód spánku
 • hodiny

 

Unikátní základní sada vyšívacích nití:
připravili a sestavili jsme pro vás unikátní sadu viskózových vyšívacích nití 30ti nejpoužívanějších barev. S touto barevnicí již vyšijete cokoli v nádherných - lesklých a úžasných barvách. Pokud si tuto základní sadu objednáte s tímto vyšívacím strojem, dostanete ji se slevou 400Kč.
 

Standardní příslušenství 

 • Vyšívací jednotka
 • Vyšívací rámeček 30 x 18 cm
 • Vyšívací rámeček 10 x 10 cm
 • Vyšívací patka
 • Patka pro knoflíkovou dírku
 • Obnitkovací patka
 • Patka pro monogramy
 • Patka pro všívání zipu
 • Patka pro cik - cak - ve stroji
 • Patka pro slepý steh
 • Patka pro přišívání knoflíků
 • cívkové pouzdro pro klasické šití + krycí destička - ve stroji
 • cívkové pouzdro pro quiltování a vyšívání    + krycí destička
 • cívkové pouzdro pro bobbin work + krycí destička
 • vyšívací patka s LED ukazovátkem
 • Duální podávání se samostatným pohonem
 • Ultrasonické pero
 • Laserové vodítko linky

Dokoupitelné příslušenství:

 • multifunkční pedál
 • rozšiřující stolek
 • rámeček 2x6 cm
 • rámeček 13x18 cm
 • rámeček 26x16 cm
 • bordurový rám
 • rozšiřující stojan na 10 nití
 • vyšívací sada podkladových materiálů
 • sada 30 nebo 60 vyšívacích nití

Jsme tady pro vás:

 • velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného stroje a zodpovíme veškeré vaše otázky ohledně strojů, vhodného příslušenství i samotného vyšívání či poradíme při případných potížích.
 • odškolíme Vás nejen v obsluze vyšívacího stroje, ale i v používání potřebných materiálů, naučíme Vás pracovat s vyšívacím softwarem. Našim zákazníkům se plně věnujeme i po koupi stroje.
 • dostanete také přístup na portál vysivani.nej-sici-stroje.cz, kde najdete množství nápadů, návodů a výšivek ke stažení. Tento portál neustále budujeme a připravujeme pro vás nové nápady.

Napište nám nebo zavolejte, jsme tu pro vás!


Nevíte si rady, co ještě přikoupit s vyšívacím strojem?

Vše potřebné naleznete zde: https://www.nej-sici-stroje.cz/co-nakoupit-s-vysivacim-strojem/ . Případně nám neváhejte napsat či zavolat - rádi Vám poradíme :-)!

Porovnání vyšívacích a šicích strojů Brother

  Brother F440E Brother F480 Brother NV800E Brother NV2600 Brother
V3 LE
Brother
V5 LE
Brother
V7
Brother
XE1
Brother
XJ1
Brother
XP1
Max. vyšívací plocha 13 x 18 cm 13 x 18 cm 16 x 26 cm 16 x 26 cm 20 x 30 cm 20 x 30 cm 18 x 30 cm 24x 36 cm 24x 36 cm 40,8 x 27,2 cm
Šicí a vyšívací vyšívací kombinace vyšívací kombinace vyšívací kombinace kombinace vyšívací kombinace kombinace
Výšivek ve stroji 138 138 138 138 227 227 227 727 727 573
Rámečky v základu 1 2 1 2 2 2 2 2 2 5
Počet USB portů 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2
Barevný LCD displej Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Ovládání česky Ano Ano Ano Ano Ne Ne Ne Ne Ne Ne
Zvětšení vyšívací plochy (k dokoupení)   13x30 cm (3-pozicový rámeček) 13x30 cm (3-pozicový rámeček) - -  - 20x30 cm (Brother Premium Pack 1) - - -
Počet šicích stehů - 143 - 290 - 652 531 - 727 755
Počet patek v příslušenství 1 17 1 16 1 9 10 1   14
Nastavitelný přítlak patky - Ano - Ano - Ano Ano - Ano Ano
Vzdálenost mezi jehlou a tělem stroje 19 cm 19 cm 21 cm 21 cm 28,5 cm 28,5 cm 28,5 cm 28,5 cm 28,5 cm 33,3 cm
Automatický navlékač horní nitě Komfortní Komfortní Komfortní Komfortní Plně automatický Plně automatický Plně automatický Plně automatický Plně automatický Plně automatický
Automatický odstřih horní a spodní nitě Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Stranové podávání - Ano - Ano - 40 mm 40 mm - 40 mm 40 mm
Kolenní páka - Ano - Ano - Ano Ano - Ano Ano
Senzor přetržení nitě Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Automatický přítlak patky - Ne - Ano - Ano Ano - Ano Ano
Automatický přízdvih patky - Ne - Ano - Ano Ano - Ano Ano
Přestřihává přejezdy nitě Ne Ne Ne Ne Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Kryt stroje Pevný Pevný Pevný Pevný Textilní Textilní Textilní Textilní Textilní Textilní
Max. rychlost šití (st./min) - 850 - 850 - 1050 1050 - 1050 1050
Max. rychlost vyšívání 650 650 850 850 1050 1050 1050 1050 1050 1050
Váha stroje 10,8 kg 14,4 kg 15,1 kg 20 kg 19,8 kg 24 kg 25,3 kg 24,2 kg 24,2 kg 36,9 kg

 

Zákaznická linka pro vás

Nevíte si rady, máte dotazy, zavolejte nám.
     
Zavolejte nám +420 581 110 242
info@nej-sici-stroje.cz
Typ stroje: Elektronický
Chapač: Rotační
Počet stehů, programů: 531
Automatický navlékač horní nítě, jehly: ANO
Nastavení šířky stehu DO: 7.00 mm
Nastavení délky stehu DO: 5.00 mm
Regulace tlaku přítlačné patky: ANO
Šití dvoujehlou: ANO (ozdobné šití, zkracování triček atd.)
Automatický odstřih: ANO
Automatické zapošití: ANO
Druhy stehů: klasické
strečové
overlockové
vyšívací
abeceda, číslice
Rychlost šití: 1050 stehů / minutu
Automatické šití knoflíkových dírek: AUTOMAT
Způsob osvětlení: LED dioda
Počet světel: 5 (u více světel se nevytvářejí stíny)
Polohování jehly: ANO
Šití bez pedálu: ANO
Horní podávání: součást šicího stroje
Výběr patky pro steh: ANO
Rozšiřující stolek: Lze dokoupit
Kolenní páka: ANO
Automatická kontrola přetržení spodní nitě: ANO
Automatická kontrola přetržení horní nitě: ANO
Šití do strany: ANO
Počet patek v příslušenství: 10
Kryt stroje: jiný - látkový
Záruka: 36 měsíců
Odnímatelné rameno: ANO
Obvod volného ramena: 30.20 cm
Vzdálenost od jehly: 28.50 cm
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV-is V7
Klikněte pro zvětšení obrázku

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Video: Speciality V5 a V7
Video: Prezentace Innov-is V5, V7
Video: CZ prezentace Innov-is V5, V7
Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.