Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Aplikace - kormidlo
Aplikace - kormidlo

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Háčkování na panenky

Pokud si se šitím moc nerozumíte, není nic jednoduššího, než vzít kousek příze a něco pro panenky svých holčiček uháčkovat. Je to velmi jednoduché a rychlé . A o to jde! Všichni víme, jak naše ratolesti dokážou být nedočkavé :).

Žlutá háčkovaná sukně a top

Jednoduchý top uháčkujete jako proužek v požadované šířce (tj. délce topu) a přiměřením na panenku zjistíte jeho délku. Nemusíte ani nikde ubírat očka, klidně může být pruh úplně rovný. Vzadu potom háčkem sešijete a přidáte ramínka na zavazování za krkem ze dvou jednoduchých řetízků. Sukně je vlastně také jen pruh. Háčkujete na délku řetízku, který je tak dlouhý, jak je panenka široká v bocích – zase jednoduše přiměříte. Směrem k pasu se potom sukně ubíráním zužuje, aby měla hezký tvar. Uberete občas očko a zapíchnete háček o jedno či dvě očka dál. Pokud zvolíte silnější přízi a budete dělat delší sloupky případně tvořit „okýnka“ tj. nezapichovat do každého očka, ale háčkovat pár řetízkových oček a pak zapíchnout o něco dál, budete s prací hotovy cobydup!

Žlutá háčkovaná sukně a top

Broskvová háčkovaná sukně a top

Zde jsem použila k výrobě topu také uháčkovaný pruh a nahoře provlékla kousek příze na zavazování, aby panence neklouzal. Sukně mám dvě.
Varianta č. 1 je kolová sukně. Začala jsem řetízkem v šířce pasu (raději o něco delší,aby se dala oblékat přes boky – potom se stáhne šňůrkou a zaváže vzadu) a háčkovala jsem kolem dokola dlouhé sloupky do výšky boků, potom jsem začala přidávat. Do každého očka jsem zapíchla háček dvakrát a uháčkovala pokaždé dlouhý sloupek, tím se sukně začala krásně řasit a vypadá úplně jako volánek:). Zdobí ji poslední řada uháčkovaná kontrastní černou přízí.
Varianta č. 2 je obdobná, pouze sukně je delší a očka jsem přidávala postupně, aby se vlnila jen lehce. Je opět vytvořena jako kolová – tudíž nemá žádné rušivé švy :).

Broskvová háčkovaná sukně a top Broskvová háčkovaná sukně a top