Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Nevšední dárek pro babičku
Nevšední dárek pro babičku

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Komfortní záruka

VYZVEDNEME
OPRAVÍME
DOVEZEME

O vše se postaráme, nemusíte nic platit ani zařizovat! To je naše komfortní záruka pro všechny overlocky, coverlocky, šicí a vyšívací stroje!

Máte obavy?

 

Postup řešení komfortní záruky - nic neplatíte:

  1. Kontaktujete nás telefonicky (+420 581 110 242), emailem (info@nej-sici-stroje.cz), dopisem. Sdělíte nám číslo objednávky a popíšete závadu. Operátorka si toto zapíše a bude vás telefonicky kontaktovat technik.
  2. Technik vám zavolá a probere s vámi možnou poruchu (několikrát jsme řešili šicí stroj, který jenom nebyl dobře navlečen!). Domluví se s vámi na datu vyzvednutí stroje (kdy a kde vám to nejlépe vyhovuje).
  3. Šicí stroj pouze zabalíte - tak aby nedošlo vlivem přepravy k poškození (nutný je originální obal i s polystyrénovými vycpávkami). Kurýrní služba v dohodnutý den vyzvedne šicí stroj.Pokud nemáte originální obal i s originálními polystyreny, nejsme schopni ručit za poškození při přepravě.
  4. Šicí stroj opravíme a co nejdříve posíláme zdarma nazpět k vám.

 

Naše obavy:

Neprodali jsme vám šicí stroj my, nejedná se o záruční opravu atp. V tom případě vám naúčtujeme dopravu stroje tam i zpět 170,- Kč s DPH + 50,- dobírečné. Zásilku vyzvedáváme samozřejmě v rámci ČR, lze svézt stroj i ze Slovenska.

 

Proč komfortní záruka?

 

Váš tým NEJ Šicí stroje