Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Jarní dekorace - obaly na květináče
Jarní dekorace - obaly na květináče

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka

Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka
Klikněte pro zvětšení obrázku.

Ke stažení:

Tento produkt není disponibilní

Výrobce: Pfaff
Šicí a vyšívací stroj Pfaff
Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka

Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO

je inovací populárního modelu Pfaff Creative Sensation. Dostal fantastickou bílou barvu a další technologické inovace, jako například jehly pro Cutwork.

Jste připravení na novou definici kreativity, dokonalou jasnost, přesnost, preciznost a překvapivý prostor? Díky novým technologiím přichází šicí a vyšívací stroj, který je tak vzrušující a nezapomenutelný, že si jej okamžitě zamilujete! Nabízí mnohem více možností než jste si kdy dokázali představit!

S tímto vším přichází nový Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO!

U tohoto stroje platí Garance nejnižší ceny!.

Vlastnosti šicího a vyšívací stroje Pfaff CREATIVE Sensation PRO:

 • Barevný dotykový display - velký příjemný barevný display displej s vysokým rozlišením zobrazuje stehy ve skutečné velikosti a výšivky v reálných použitých barvách. Velmi intuitivně, tedy snadno a jednoduše se s ním pracuje.
 • Tlačítka na příjemné a citlivé ovládání - unikátní, sofistikovaná tlačítka podporují velmi elegantní vzhled stroje a navíc je radost je používat!
 • Optimalizované podávání - podavač je vždy v dokonalém kontaktu s šitou látkou a patkou a v co možná nejdokonalejší pozici pro hladké a bezproblémové šití jakéhokoli druhu materiálu. Optimalizované podávání zajišťuje plynulé šití i problématických materiálů či materiálů ve více vrstvách, zde tuto funkci velmi oceníte. Stroj je tedy velmi vhodný např. pro patchwork a quiltování.
 • Jasné a výkonné integrované LED osvětlení - nádherně osvětluje celou pracovní plochu bez stínů, lze si volit jeho intenzitu a barvu.
 • Nové grafické uživatelské rozhraní - velmi jasné a uživatelsky přívětivé rozhraní, jež Vás s jistotou provede celým procesem. Obsahuje snadno identifikovatelné ikony a příjemné barvy, vše je intiutivní a zřetelné na první pohled.
 • Technologie ActiveStitch - přináší revoluci ve vyšívání - speciální sensory kontrolují tloušťku tkaniny pod patkou - revoluční systém měření automaticky reguluje množství použité nitě. Horní i spodní nit se optimálně odvíjejí tak, jak je právě pro daný materiál potřeba. Technologie ActiveStitch přináší opravdu skvělé výsledky i s problematickými a speciálními nitěmi (např. metalickými).
 • Originální systém IDT - absolutně dokonalé a rovnoměrné podávání šité látky jak shora, tak i zespoda. Jedinečný Pfaff IDT systém je velmi oblíbený a mnoha léty prověřený. S tímto systémem naprosto nehraje roli, zda šijete jemné materiály či více vrstev materiálů tlustých. Opět nenahraditelná funkce při sešívání bloků u patchworku či při prošívání, quiltování dek atp.
 • Tvůrce stehů - umožňuje vytvořit si zcela nové 9 mm stehy či upravit dle vlastní fantazie některý ze stávajících stehů v základní nabídce. Na přehledném barevném dotykovém displayi vše uvidíte v reálné podobě a bude se vám nádherně pracovat. Díky tvůrci stehů získáte nekonečnou řadu možností. Nechejte za sebe tvořit vlastní fantazii!
 • Stacking Stitches - stohovatelné, vrstvené stehy - tyto dekorativní stehy vám umožní šít krásné ozdobné stehy dokonce ve dvou barvách! Stehy se skládají z dvojice stehů, jež jsou určeny k našití přes sebe.
 • Přes 650 dekorativních stehů - nabídka přes 650 nádherných, jedinečných a dekorativních stehů pro vaše šití. Kromě nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších Pfaff maxi stehů, zde najdete i umělecké stehy, dekorativní stehy, quiltovací stehy a také zcela nové a unikátní vrstvené (dvojbarevné) stehy .
 • Zrcadlení stehů - umožňuje zrcadlové převracení stehů
 • Tapering u všech 9 mm stehů - umožňuje stehy plynule zužovat a rozšiřovat, což oceníte nejen v rozích
 • Patchwork program - umožňuje uložit do paměti stroje délku švu a opakovat ji stále dokola
 • Skutečně rozlehlý šicí prostor - tento šicí stroj je skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí být omezováni velikostí pracovní plochy. Šicí stroje Pfaff jsou pro svůj veliký šicí prostor hojně vyhledávány patchworkáři a quiltaři z celého světa. S takto velkou plochou okolo jehly napravo můžete manipulovat a kouzlit i s velmi rozměrnými dekami či přehozy.
 • 19 druhů knoflíkové dírky - můžete si vybírat z celkem 19-ti druhů knoflíkové dírky, naleznete zde i speciální senzormatickou knoflíkovou dírku, která je šitá v jednom směru právě pro precizní a přesné zpracování a dokonalý vzhled dírky.
 • Imitace ručních ozdobných stehů - některé stehy vypají skutečně jako ručně šité!

 Patky v základním příslušenství dodávané společně se strojem:

0A Univerzální patka s IDT™
1A Patka pro ozdobné (saténové) stehy s IDT ™
2A Patka pro ozdobné (saténové) stehy
3  Patka pro slepý steh s IDT™
4  Zipová patka klasická s IDT™
5A Sensormatická patka na knoflíkovou dírku
5M Patka na manuální knoflíkovou dírku
6A Senzormatická patka pro šití volným pohybem
6D Patka
8 Patka pro šití maxi stehů (9 mm)
¼” Quiltovací patka

Bezplatný Software (PC)!

Pro Váš šicí a vyšívací stroj Pfaff máte k dispozici bezplatný softwarový balík PC, který přidává následující funkce:

- Program QuickFont na vytváření neomezeného počtu fontů vyšívání z většiny fontů TrueType a OpenType na Vašem počítači.

- Zacházení s motivy vyšívání: zobrazování motivů a miniaturních obrázků, čtení různých formátů souborů vyšívání, přidávání příkazů úprav a další.

Navštivte webovou stránku Pfaff na adrese www.pfaff.com vyhledejte podporu vyšívacích strojů (embroidery Machines Support) a stáhněte SW. Při instalování bude od Vás vyžadován instalační kód. Zadejte číslo: 8200 . Více informací a podrobné pokyny pro instalaci naleznete na stránce o stahování.

Vyšívací funkce Pfaff CREATIVE Sensation:

 • Extra velká vyšívací plocha až do 360 x 200 mm
 • Více než 330 vyšívacích vzorů v paměti stroje - vestavěné výšivky jsou rozděleny do tří kategorií: strojové designy, mini designy a quiltovací (prošívací) vzory
 • Možnost zrcadlení, otáčení vzorů po jednotlivých stupních pro co největší přesnost, zvětšování a zmenšování výšivek (zde se automaticky přepočítá počet stehů)
 • Možnost vyšití více výšivek v jednom rámečku, volba pořadí jednotlivých vyšívaných vzorů. Své výšivky můžete umisťovat v rámečku přesně tam, kam chcete - máte neomezený počet možností.
 • S CREATIVE Sensation si můžete pohrát s jednotlivými stehy, výšivkami, tvary či písmenky a v několika málo krocích před vámi jejich kombinováním vyvstanou originální a umělecká dílka. Díky unikátnímu a revolučnímu tzv. Shape Creator neboli tvůrci křivek lze umisťovat různé stehy, tvary či písmenka kolem aplikovaných tvarů a vy poté již jen odstřihnete okolní látku.
 • možnost dokoupit přestavitelný rám o velikosti 360 x 350 mm

Pokud chcete na tomto stroji nejen šít, ale i vyšívat, je zapotřebí vyšívací jednotka. Tato je součástí.

Společně s vyšívací jednotkou obdržíte i tyto rámečky:

 • 120 SQUARE HOOP (120x120 mm)
 • MASTER HOOP (240x150mm)
 • DELUXE HOOP (360x200 mm)

Srovnávací tabulka

Šicí funkce CREATIVE Sensation PRO CREATIVE Performance CREATIVE 3.0
Velký pracovní prostor 250 mm 250 mm 250 mm
IDT™ System - rovnoměrné podávání látky * * *
Široká škála krásných stehů 693 454 254
Vestavěné fonty 6 4 4
Senzor pro stehovou desku
na  rovné šití
*    
Maxi stehy * *  
Stohovatelné stehy (šité přes sebe) * *  
Elektronická kolenní páka * *  
Šití s vyšívací jednotkou * *  
Automatický posuv zoubků * *  
Stitch Creator™ - tvůrce stehů * * *
Patchwork program * * *
Jednoduchá volba stehu * * *
Tapering pro všechny 9 mm stehy! * * *
Zrcadlové obrácení stehů * * *
Umístění stehu * * *
Automatický zdvih patky * * *
Nastavitelný tlak přítlačné patky * * *
Start / stop - šití bez šlapky * * *
Polohování jehly nahoru/dolů * * *
Šití volným pohybem - pozice 3 3 3
Extra zdvih patky * * *
Sekvence stehů * * *
Program sekvenčních příkazů * * *
Sensormatická knoflíková dírka * * *
Možnost šití dvojjehlou * * *
Restart stehů * * *
Zabezpečení šířky stehu * * *
Počet patek v ceně 11 10 8

 

Stroj je vybaven CREATIVE Sensation PRO CREATIVE Performance CREATIVE 3.0
ActivStitch™ Technologie *    
Typ displeje Clear Color Touch screen Clear Color Touch screen Clear Color Touch screen
Velikost displeje 174x104.4mm, 8" 116x87mm, 5.7" 64x48mm, 3"
Soft Touch™ tlačítka na ovládání *    
Reproduktor *    
Nápověda * *  
Rychlá nápověda * * *
Spořič obrazovky s úvodní obrazovku * * *
LED světla nastavitelná * *
Nezávislé cívkování * *  
Stylus a vestavěný držák * * *
Přímé připojení k počítači pomocí kabelu * *  
Prohlížení počítače od šicího stroje * *  
Osobní soubory * * *
Odstřih nitě * * *
Čidlo horní a spodní nitě * * *
Navíjení cívky z jehly * * *
Vestavěná přihrádka na příslušenství 2 2 2
Dva vestavěné kolíky cívky * * *
Velká stehová deska * * *
Veškeré informace pod přehlednými ikonami * * *
Osobní Menu 8x48 8x16 3x10
Rozsah rychlosti * * *
Aktualizace * * *
USB připojení 2 porty 2 porty 1 port

 

Vyšívací funkce CREATIVE Sensation PRO CREATIVE Performance CREATIVE 3.0
Velikost vyšívacího pole (rámečku) 360x350   260x200
Volitelné vyšívací rámečky 260x200 360x350 / 260x200  
INSPIRA™ - Cutworkové jehly v ceně *    
Shape Creator™ s funkcí aplikování *    
Změna velikosti výšivky *    
Barva ve výšivce - změna pořadí *    
Bloky výšivky - slučování *    
Změna pořadí stehů *    
Editor vyšívacích stehů * *  
Změna barvy výšivky * *  
Výběr více vzorů * * Vybrat jeden nebo všechny
Seskupení *    
Zvětšování výšivek * * *
Možnost otáčení 1 stupeň 1 stupeň 1 stupeň
Možnost zrcadlového obrácení * * *
Jednobarevné vyšívání * * *
Možnosti šití v rámečku Dvě nastavení Dvě nastavení *
PFAFF pouzdro na přenášení * Jen s velkou
vyšívací jednotkou
 
Kontinuální patka pro nastavení výšky pro vyšívání (s patkou 6D) *    
Zpět / opakovat * *  
Přesné polohování * * Základní
Všechny stehy mohou být šité v rámečku * *  
Knoflíkové dírky šité v rámečku * *  
Předpokládaná doba vyšívání * *  
Rychlý přechod na šití * *  
Automatické ukládání současné polohy * *  
Uložit aktuální stav * *  
Vyšívací mřížka * *  
Přiblížení/oddálení * * *
Krokování stehů při vyšívání * * *
Počet vyšívacích vzorů ve stroji 363 224 157
Vyšívací fonty ve stroji 4 2 2
Vyšívací rámečky v základní výbavě 3 2 s malou jednotkou
3 s velkou jednotkou
2
Odkládací přihrádka na příslušenství 1 1 s velkou jednotkou  
5D™ QuickFont v základní výbavě * * *
5D™ Organizer v základní výbavě * * *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zákaznická linka pro vás

Nevíte si rady, máte dotazy, zavolejte nám.
     
Zavolejte nám +420 581 110 242
info@nej-sici-stroje.cz
Typ stroje: Elektronický
Chapač: Rotační
Počet stehů, programů: 693
Automatický navlékač horní nítě, jehly: ANO
Nastavení šířky stehu DO: 9.00 mm
Nastavení délky stehu DO: 5.00 mm
Regulace tlaku přítlačné patky: ANO
Šití dvoujehlou: ANO (ozdobné šití, zkracování triček atd.)
Automatický odstřih: ANO
Automatické zapošití: ANO
Druhy stehů: klasické
strečové
overlockové
vyšívací
abeceda, číslice
Rychlost šití: 800 stehů / minutu
Automatické šití knoflíkových dírek: AUTOMAT
Způsob osvětlení: LED dioda
Počet světel: 3 (u více světel se nevytvářejí stíny)
Polohování jehly: ANO
Šití bez pedálu: ANO
Horní podávání: součást šicího stroje
Výběr patky pro steh: ANO
Rozšiřující stolek: Lze dokoupit
Kolenní páka: ANO
Automatická kontrola přetržení spodní nitě: ANO
Automatická kontrola přetržení horní nitě: ANO
Šití do strany: ANO
Počet patek v příslušenství: 11
Kryt stroje: pevný
Záruka: 24 měsíců
Odnímatelné rameno: ANO
Obvod volného ramena: 26.00 cm
Vzdálenost od jehly: 25.50 cm
Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka
Klikněte pro zvětšení obrázku
Šicí a vyšívací stroj Pfaff CREATIVE Sensation PRO + vyšívací jednotka
Klikněte pro zvětšení obrázku

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Video: Pfaff CREATIVE Sensation - stehy 2
Video: Pfaff CREATIVE Sensation - podavač
Video: Pfaff CREATIVE Sensation - stehy 1
Video: Pfaff CREATIVE Sensation - promo