Kategorie
Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Komfortní záruka na šicí stroje
Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky

Janome digitizer MBX ver. 5.0 Profi Corel

Janome digitizer MBX ver. 5.0 Profi Corel
Klikněte pro zvětšení obrázku.
DOPRAVA ZDARMA
K dodání: skladem
Zboží se nachází na externím skladu.
Bude u vás během 2-3 pracovních dnů.
Cena bez DPH: 24 912 Kč
Cena: 30 144 Kč
 Množství:  
Výrobce: Janome
Univerzální Janome vyšívací program
- Přidat do seznamu přání
- Přidat ke srovnání

DIGITIZER MBX ver. 5,0 s Cross stitch (křižkovým stehem) s integrovaným programem (je součástí) CorelDRAW® ESSENTIALS X5, je vyšívací software jak pro začátečníky, tak pro absolutní profesionály . je vyšívací software jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Tento program byl vytvářen ve spolupráci s firmou WILCOM® a CorelDRAW®. V programu lze importovat vektorová grafika. Díky spojení s CorelDraw lze využívat nástrojů, které jsou dostupné i v CorelDraw.

Program je v angličtině (s možností přepnutí do Němčiny, Francouštiny, Ruštiny, Čínštiny, Italštiny).

  • v programu lze vytvářet výšivky
  • program umí předělávat fotografie (portréty) na výšivku.
  • obsahuje autodigitalizační funkce
  • u objektu ve výšivce lze nastavovat parametry (jako jsou kontury, délky stehů atd.)
  • programem lze upravovat velikost výšivky, otáčet a zrcadlit
  • obsahuje práci s texty (použití TrueType Fontů z Windows)
  • obsahuje galerii vzorů (podkladů, vyšívaných ploch atd.), které lze použít
  • Janome Digitizer MBX je určen primárně pro stroje Janome, proto obsahuje velikosti rámečků, které se používají pro Janome stroje a umožňuje rozdělení výšivek podle dostupných rámečků Janome.
  • v případě použití vyšívacího stroje Janome MB - 4 umožňuje jeho spojení a posílání výšivek do stroje. (maximálně takto připojených strojů 4)

Články a ukázky:

 

Program je v české verzi a s perfektním českým návodem o 350 stranách s přesným popisem a vizualizací + DVD.

Janome Digitizer má v sobě light verzi Corelu -  COREL DRAW ESSENTIALS X5 na trasování obrázků. 


Vytvořte si originální výšivku
Digitizer MBX vám umožní vytvářet celkové originální vzory výšivky díky užívání dostupných příkladů pro tvorbu výšivky.  Nebuďte smutní z toho, kdy kvalita obrázku, nebo fotografií není v nejlepší kvalitě – DIGITIZER MBX obsahuje program Corel Draw díky kterému můžete předělat vektorové soubory a také obrázky typu BMP, nebo JPG na stehy . Vytváření stehů je nyní velmi velmi jednoduché. 


Funkce programu
Digitizer MBX obsahuje možnosti automatického, poloautomatického a ručního projektování výšivky. Můžete z počátku využívat automatickou tvrorbu a později intuitivně ovlivňovat kvalitu a různě měnit a doplňovat výšivku dle vašich požadavků. Nejste ničím blokování, můžete být maximálně kreativní.
Funke - Click-to-Design – automatická změna vektorových souborů, fotografie, nebo obrázek převedete na hotovou výšivku pomocí jednoho kliku. Během 5 sekund máte výšivku hotovou…
Funkce - Click-to-Stitch – je poloautomat pro tvorbu výšivky. Označ si jednotlivé díly obrázku, nebo loga a předělej ho na výšivku (v pořadí tak jak chcete aby byla výšivka vyšívána, dokážete tím ovlivnit rychlost a čas výšivky)
Funkce - Freehand – využij svou fantazii, vytvoř si svoji výšivku, oprav si kontury, vyber si podrobnosti, vyberte si z velkého množství typu stehů, vyplńte si plochu z velkého výběru efektních stehů a výplní. Získáte tím neskutečné efekty, plastické stehy a 3D efekty.

Photo Clik
Funkce Photo clil předělává automatem fotografie (portréty) na výšivku. Díky této funkci můžete profesionálně vyšívat tváře vašich blízkých, nebo známých osob. To je přece úžasné. 


Automatické aplikace
Unikátní doplněk aplikace Digitizer MBX funguje na jeden klik – vytvoří ideální aplikace, perfektní saténové výplně se generují automaticky včetně bordurovacích rámečků. Ještě nikdy nebylo vytvoření výšivky tak jednoduché.
 

Kontury
Za pomocí Digitizeru MBX můžete tvořit ozdobné stehy i obrysové kontury pro ideální zakončení, nebo jednoduše přidat různé detaily do již vytvořeného vzoru i za pomocí funkcí například malování , které znáte ve vašem počítači. Digitizer MBX totiž komunikuje i mezi těmito jednoduchými programy. Máte absolutní kontrolu nad délkou a šířkou stehu a nad jeho kvalitou a typem. Můžete si vybrat trojitý vázaný steh, nebo vykreslit lépe kontury výšivky.
Můžete upravit a doplnit počet stehů podle síly nití, které chcete používat pro vyšívání. Všechno máte pod kontrolou.

Pokročilé modifikace
S Digitizerem MBX můžete precizně doplnit vyšívací projekty pro individuální požadavky. Nebudete ničím překvapeni, můžete si vybírat z velkého výběru stehů saténových, cik cak, trojitých, máte na výběr více než 150 různých tkacích stehů, výplňových, ozdobných pro originální design. Také si můžete vytvářet svoje nové stehy.

Fantastické výplně
V programu Digitizer MBX si můžete jednoduše vybírat různé efektní typy vyplňování ploch, které umožní i zajímavé 3D efekty a plastické stehy.

Změna rozměrů vzorů
Výhodou Digitizeru MBX je, že můžete jednoduše měnit velikost vzoru a program si tuto výšivku vždy sám automaticky přepočítá a upraví při zachování kvality. Díky tomu výšivky vypadá vždy stejně i při různých velikostech. Ale co víc, program dokáže importovat výšivky do všech formátů pro vyšívací stroje, které jsou na trhu a to vždy při zachování stejné kvality. Dokonce si můžete sami nastavit typ rámečku – rámeček si sami vytvořit – pro který chcete vyšívat. Nikdy vás nezastaví informace, že tento typ rámečku není v programu dostupný, sami si jej připravíte a uložíte.

Zrdcadlení a rotace výšivky
Vzory můžete otáčet, překlápět, zrcadlit a různě naklánět, tak aby vám co nejlépe pasovali do vašeho projektu. V kombinaci se stínováním a výplněmi vytvoříte úžasné vzory. Můžete  vzory jednoduše kopírovat a vkládat, pokrýt velké plochy jako jsou ubrusy, nebo povlečení. Díky tomu můžete za pomocí jednoho motivu vytvořit souvislou řadu vzorů, které v celkovém designu mohou udělat překrásný vzor.

Skutečné barvy podkladů a nití
Díky možnosti změn podkladových materiálů, výplní a typů barev nití, můžete jasně předdefinovat už v počítači všechny vizualizace, takže výsledný efekt je velmi věrohodný. Už na obrazovce počítače uvidíte, jak výšivka bude vypadat na výrobku a vyhnete se nepříjemným zjištěním kdy některé barvy nevypadají tak dobře.

Písmo a číslice
Přidej texty a monogramy do svých projektů. Text můžete měnit, může se překrývat, propojovat. Díky více než 100 naprogramovaných vyšívacích písem (dodatečně si můžete naimportovat z programu Windows při použití doplňku „TrueTypeFont“) si můžete být jistí, že vždy najdete to co hledáte.

Nastavení  vzorů pro různé typy tkanin
Nastavení vzorů pro tkaniny, které mohou díky své kvalitě výšivku změnit, poškodit tvar a vykreslení vzoru najdete v doplňkové funkci „stretching allowance“ a „pull compensation“. Můžete si zde vybrat typ materiálu a stupeń jeho roztažnosti, Digitizer MBX  udělá zbytek za vás, automaticky nastaví vzory tak abyste dokonale zachovali všechny efekty i v případě velmi nepoddajných materiálů (roztažlivý polyester, měkká tkanina).

Galerie vzorů
Digitizer MBX obsahuje také galerii vzorů – která vám zaručí velmi přehledné a jednoduché vybírání výšivek . Vše najdete v jednom katalogu a jednoduše můžete hledat a vybírat z CD, USB a jiných zařízení.
Digitizer MBX dokáže přečíst všechny typy formátů vyšívacích strojů a dokáže převádět z jednoho do druhého. Program také jednoduše funkci EASY EDIT, kdy můžete lehce opravit každý jednotlivý vzor, každý steh a vpich do materiálu

 Požadavky na váš PC - minimum

 

Operační systém:  minimálně Microsoft Windows 7 a pozdější verze Windows 8, Windows 10 atd.

 

Potřebné místo na disku: 20GB

Grafická karta: WDDM driver, 512 MB

 

Zákaznická linka pro vás

Nevíte si rady, máte dotazy, zavolejte nám.
     
Zavolejte nám +420 581 110 242
info@nej-sici-stroje.cz
Nejsou dostupné žádné další obrázky k tomuto produktu.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Nejsou dostupné žádné další video záznamy k tomuto produktu.
Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.