Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
ScanNCut Canvas - jak vytvořit český nápis + VIDEO
ScanNCut Canvas - jak vytvořit český nápis + VIDEO

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Co je to Coverlock?

Co to je vlastně Coverlock a čím se liší od overlocku?

Overlock je šicí stroj, který šije, začišťuje obnitkovacím stehem a ořezává v jednom kroku. Říká se mu také česky obnitkovací stroj. Toto všechny coverlocky umět nemusí. Coverlock jako takový umí jako jediný typ stroje tzv. prádlový steh (bývá označován i jako krycí nebo pokrývací steh). Je to steh používaný pro začištění okraje oděvů - typicky spodní lem triček nebo okraje rukávů. Ze přední strany vypadá jako dva rovné stehy vedle sebe a zezadu je tkanina pokrytá hustými nitkami. Coverlocky mohou umět dvou nebo třířadé krycí stehy podle toho, kolik mají jehel.

Na našem eshopu prodáváme jak samostatný coverlock (vhodný pokud již máte doma overlock, který ale neumí krycí steh), tak coverlocky spojené s overlockem (2 v 1), kdy změna overlockových obnitkovacích stehů na pokrývací se zde provádí pomocí jednoduché přestavby stroje. Tyto stroje se potom řadí jak mezi overlocky, tak mezi coverlocky. Bývají někdy označovány i jako "lepší overlocky". Pokud tedy hledáte overlock, který bude umět opravdu všechno, vybírejte overlock s přestavbou na coverlock!