Kategorie
Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Komfortní záruka na šicí stroje
Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky

Co je to Coverlock?

Co to je vlastně Coverlock a čím se liší od overlocku?

Overlock je šicí stroj, který šije, začišťuje obnitkovacím stehem a ořezává v jednom kroku. Říká se mu také česky obnitkovací stroj.

Toto všechny coverlocky umět nemusí. Coverlock jako takový umí jako jediný typ stroje tzv. prádlový steh (bývá označován i jako krycí nebo pokrývací steh). Je to steh používaný pro začištění okraje oděvů - typicky spodní lem triček nebo okraje rukávů.

Ze přední strany vypadá jako dva rovné stehy vedle sebe a zezadu je tkanina pokrytá hustými nitkami. Coverlocky mohou umět dvou nebo třířadé krycí stehy podle toho, kolik mají jehel.

Na našem eshopu prodáváme jak samostatný coverlock (vhodný pokud již máte doma overlock, který ale neumí krycí steh), tak coverlocky spojené s overlockem (2 v 1), kdy změna overlockových obnitkovacích stehů na pokrývací se zde provádí pomocí jednoduché přestavby stroje. Tyto stroje se potom řadí jak mezi overlocky, tak mezi coverlocky. Bývají někdy označovány i jako "lepší overlocky". Pokud tedy hledáte overlock, který bude umět opravdu všechno, vybírejte overlock s přestavbou na coverlock!

Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.