Kategorie
Zasíláme i na Slovensko
Komfortní záruka na šicí stroje
Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky

Co nakoupit s vyšívacím strojem

Našim zákazníkům se vždy snažíme přinášet něco navíc. Jsou to jednak výšivky, které si jako náš VIP klient můžete zdarma stahovat ze stránek vysivani.nej-sici-stroje.cz a také projekty, ve kterých vás naučíme vyšívat.

Při nákupu nového vyšívacího či kombinovaného šicího a vyšívacího stroje je potřeba pořídit i další příslušenství. Abyste mohli hned začít vyšívat a Vaše výšivky byly od začátku hezké, budete potřebovat ještě i speciální nitě a podkladové materiály.  Vše jsme pro Vás připravili a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Celou kategorii najdete zde:  Příslušenství pro vyšívání

vyšívací sada

Je vždy dobré si společně přiobjednat také sadu podkladových materiálů Vyšívací sada, díky které si budete moci vyzkoušet různé druhy podkladových materiálů pro vyšívání. Látka, na kterou vyšíváte strojovou výšivku se zpravidla musí podložit zpevňujícím podkladem. Naše materiály jsou jiné, než klasické vliselíny pro šití, jedná se o netkané textilie a textilní trhací materiály. Podklady pod výšivky si můžete také zakoupit po 1 m i samostatně. Naše startovací sada obsahuje také folii pro vyšívání  materiálů s vlasem jako jsou například ručníky nebo fleece, doporučíme Vám také podívat se na fólii pro vyšívání krajek, se kterou můžete tvořit šperky nebo ozdoby na stromeček.

základní sada 30 vyšívacích nití rozšiřující sada 1 rozšiřující sada 2

Vždy si pořiďte i speciální vyšívací viskózové nitě: Základní sada 30 vyšívacích nití, Rozšiřující sada 30 vyšívacích nití 1, Rozšiřující sada 30 vyšívacích nití 2 jsou to vysoce pevné a stálobarevné lesklé nitě. Na nit jsou při vyšívání kladeny vysoké nároky na pevnost, takže klasické šicí nitě se při vyšívání trhají!

 

Jako spodní nit se používá tenká, polyesterová bílá spodní nit na vyšívání nebo černá spodní nit na vyšívání (podle barvy látky, na kterou vyšíváte). Vejde se jí na cívku hodně a tím pádem nebudete muset tak často navíjet a měnit spodní nit.

vyšívací jehly jehly metal

Dále doporučujeme speciální vyšívací jehly: Jehly na vyšívání 75. V případě, že se chystáte vyšívat zlatými a stříbrnými nitěmi, je zapotřebí vyšívacích jehel pro metalické nitě: Jehly na vyšívání metal.

stojan na cívku

Pro větší náviny nití je dobré mít i rozšiřující stojan na velkou cívku (do stroje je nenasunete, není na ně dostatečný prostor), lze na něj umisťovat samozřejmě i náviny menší. V naši nabídce máme i rozšiřující stojan na tři velké cívky. Máme zkušenost, že hladká viskozová nit "ráda stojí" a stojánek používáme i na malé náviny vyšívacích nití.  Nit se ze stojanu lépe odvíjí, netrhá se ani se nezamotává ve vodorovném upnutí na stroji.

 

Ještě jednou se tedy ujistěte, zda máte vše a nic potřebného Vám k objednávce nechybí. Pokud byste si nebyli s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat. Vždy Vám rádi poradíme či pomůžeme.

Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.