Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Ptáček - aplikace
Ptáček - aplikace

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Co nakoupit s vyšívacím strojem

Našim zákazníkům se vždy snažíme přinášet něco navíc. Jsou to jednak výšivky, které si jako náš VIP klient můžete zdarma stahovat ze stránek vysivani.nej-sici-stroje.cz a také projekty, ve kterých vás naučíme vyšívat.

Při nákupu nového vyšívacího či kombinovaného šicího a vyšívacího stroje je potřeba pořídit i další příslušenství. Abyste mohli hned začít vyšívat a Vaše výšivky byly od začátku hezké, budete potřebovat ještě i speciální nitě a podkladové materiály.  Vše jsme pro Vás připravili a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Celou kategorii najdete zde:  Příslušenství pro vyšívání

vyšívací sada

Je vždy dobré si společně přiobjednat také sadu podkladových materiálů Vyšívací sada, díky které si budete moci vyzkoušet různé druhy podkladových materiálů pro vyšívání. Látka, na kterou vyšíváte strojovou výšivku se zpravidla musí podložit zpevňujícím podkladem. Naše materiály jsou jiné, než klasické vliselíny pro šití, jedná se o netkané textilie a textilní trhací materiály. Podklady pod výšivky si můžete také zakoupit po 1 m i samostatně. Naše startovací sada obsahuje také folii pro vyšívání  materiálů s vlasem jako jsou například ručníky nebo fleece, doporučíme Vám také podívat se na fólii pro vyšívání krajek, se kterou můžete tvořit šperky nebo ozdoby na stromeček.

základní sada 30 vyšívacích nití rozšiřující sada 1 rozšiřující sada 2

Vždy si pořiďte i speciální vyšívací viskózové nitě: Základní sada 30 vyšívacích nití, Rozšiřující sada 30 vyšívacích nití 1, Rozšiřující sada 30 vyšívacích nití 2 jsou to vysoce pevné a stálobarevné lesklé nitě. Na nit jsou při vyšívání kladeny vysoké nároky na pevnost, takže klasické šicí nitě se při vyšívání trhají!

Jako spodní nit se používá vyšívací tenká bílá polyesterová nit Spodní nit na vyšívání, je tenčí, vejde se jí na cívku hodně a tím pádem nebudete muset tak často navíjet a měnit spodní nit.

vyšívací jehly jehly metal

Dále doporučujeme speciální vyšívací jehly: Jehly na vyšívání 75. V případě, že se chystáte vyšívat zlatými a stříbrnými nitěmi, je zapotřebí vyšívacích jehel pro metalické nitě: Jehly na vyšívání metal.

stojan na cívku

Pro větší náviny nití je dobré mít i stojánek na větší špulky nití (do stroje je nenasunete, není na ně dostatečný prostor) Rozšiřující stojan na cívku, lze na něj umisťovat samozřejmě i náviny menší. Máme zkušenost, že hladká viskozová nit "ráda stojí" a stojánek používáme i na malé náviny vyšívacích nití.  Nit se ze stojanu lépe odvíjí, netrhá se ani se nezamotává ve vodorovném upnutí na stroji.

 

Ještě jednou se tedy ujistěte, zda máte vše a nic potřebného Vám k objednávce nechybí. Pokud byste si nebyli s čímkoli jistí, neváhejte nás kontaktovat. Vždy Vám rádi poradíme či pomůžeme.