Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Zástěrka podruhé
Zástěrka podruhé

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Patchwork a quilting

Patchwork a quilting - základní pojmy:

patch – záplata, kousek látky sešitý k jinému kousku látky
patchwork – speciální technika sešívání různých kousků látek k sobě tak, aby vytvořily různé vzory či obrazce.
Vznikl jako čistě ruční práce, v dnešní době však existují speciální šicí stroje, které patchwork umí vytvořit.
quilt – ozdobná prošívaná deka složená ze tří vrstev : patchworku, měkké podšívky (vatelínu) a spodní části (z jednobarevné či vzorované látky)
quilting – ruční i strojové ozdobné prošívání dek (quiltů)

Inspirace k použití patchworku a quiltingu

V dnešní době, kdy se masová sériová výroba dostala do všech odvětví, se pomalu začínáme vracet k originalitě a individualitě. Tradiční ruční práce s využitím moderních šicích strojů nám v tom mohou velmi pomoci. Díky patchworku a quiltingu můžeme vytvořit neopakovatelné kousky pro sebe i své blízké a zároveň relaxovat a odpočinout si od každodenního shonu.

Záleží jen na vašem vkusu a nápadech, jaké kousky látek použijete: zda stejné materiály či kombinaci různých druhů, zda si vyberete kontrastní barvy či tón v tónu, jaké budete vytvářet obrazce či mozaiky. Pro děti můžete využít „záplaty“ s písmeny, čísly, barvami, zvířátky či postavičkami. Vaší fantazii se meze nekladou. Další patchwork návody zdarma naleznete na našich stránkách.

Můžete si vyrobit originální a nápadité polštářky, deky, přehozy, povlaky , závěsy, prostírání a ubrusy, plážové či nákupní tašky, hrací deky, kapsáře a v neposlední řadě i moderní dekorace na zeď. Odvážnější si mohou ozvláštnit i některé kousky ze svého šatníku :).

 

Ukázka patchworku