Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Vánoce - filcové ozdoby pro lenochy
Vánoce - filcové ozdoby pro lenochy

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Chci si koupit Overlock

Máte v úmyslu si koupit overlock a nevíte podle čeho vybírat? Poradíme Vám!

Za overlocky jsou často zaměňovány klasické šicí stroje, které mají v zásobě i stehy tzv. overlockové, nebo spíše falešné overlockové stehy.

S čím vám ovšem nepomohou je látku v jednom kroku sešít, začistit (obnitkovat) a oříznout. Toto je doména pravých overlocků. Pomocí overlocků se dnes šije drtivá většina průmyslové produkce bavlněných a pružných oděvů. Pokud si tedy doma chcete zkrátit tričko nebo sešít rozpáraný šev, bývá to bez overlocku docela problém. Obyčejné stroje mohou látku prosekat nebo ji sešijí tak, že se natáhne.

Overlock na první pohled poznáte podle velkého počtu nití. Standardně mívá čtyři nitě navíjené na velkých špulkách. Díky této úpravě a způsobu šití jsou švy ušité overlockem mnohonásobně pružnější.

 

 

Podstatné při výběru overlocku je, zda chcete, aby uměl i tzv. krycí nebo pokrývací steh. Potom hledejte v sekci Coverlocky. Pokud nemáte šicí dílnu s několika různými stroji, pak je výhodné koupit si stroj, který umí přestavbu z coverlocku na overlock.

Mezi takovéto stroje patří např. :

Merrylock MK 4075

ovšem logicky patří mezi dražší modely.

Pro zkracování triček vám postačí vybrat si buď overlock (který umí látku oříznout a obnitkovat) nebo samotný coverlock, který umí pokrývací steh typický pro spodní lemy triček (shora vypadá jako dva rovné stehy vedle sebe a naspodu je krycí)

Z overlocků můžeme doporučit např.

Brother 2104D

 

Mezi coverlocky, které neumí ořezávat látku a obnitkovávat, ale zato profesionálně zvládají krycí steh můžeme jmenovat např.

Janome 2000 CPX Cover Pro

Brother 3550 CV