Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Mikulášské pytlíky pětkrát jinak
Mikulášské pytlíky pětkrát jinak

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Mýty o šicích strojích

Výkon

Tento parametr je velmi zavádějící a šicí stroj s udaným výkonem normálnímu spotřebiteli nedokáže nic prozradit ani o jeho rychlosti, ani o jeho síle (např. tloušťka prošitého materiálu). Moderní a dražší motory dokáží za vynaložení nižšího výkonu provést stejné množství práce a technické provedení kostry šicího stroje vše může zlepšit nebo zhoršit. Výkon šicího stroje výrobci často zaměňují za spotřebu a to se tam poté promítá i spotřebovaná energie žárovek, zvláště pokud to nejsou nízkoenergetické diody. To co by mělo kupující zajímat je hlučnost (ovšem tu nenajdeme u všech nodelů).

 

Automatické navlékání nitě

Velmi často je tento mechanismus velmi citlivý a náchylný na mechanické poškození silou (stačí zavadit a silněji potáhnout pevnou látkou, přimáčknout mechanismus skříňkou nebo jinak neuváženě zatlačit na nevhodné místo). Přincip na usnadnění navlékání nitě je to velmi příjemný, ale pokud dojde k jeho poškození nebo zanesení nečistotami (prach, nitě atd.), stane se nefunkční a na tuto nefunkčnost se ani nevztahuje záruka.