Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Řezací plotry Brother - videa
Řezací plotry Brother - videa

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Výhody el. šicích strojů Brother

Elektronické šicí stroje BROTHER řady INNOV-ÍS patří k absolutní špičce v domácích šicích strojích. Skvělá technologie v kombinaci se zkušeností vytvořila kvalitní výrobky vyznačující se spolehlivostí, řadou dostupných funkcí a zejména jednoduchou obsluhou.

Tento trend postupně posílá mechanické šicí stroje na vedlejší kolej. Samozřejmostí je elektronické nastavení polohy jehly v materiálu, kdy se při šití otáčí materiál podle jehly a obsluha nemusí pro spuštění jehly otáček ručním kolem. Další výhodou je přímá volba programů pomocí regulátoru nebo tlačítek a velmi snadná změna parametrů délky stehů popřípadě šířky cik-cak stehu. Šířka cik-caku je nastavitelná až do 7mm s porovnáním s mechanickými stroji, kde ve většině případů lze nastavit do max. 5 mm.

Automatické šití knoflíkových dírek probíhá ve dvou krocích, nejprve se dírka obšije rovnostehem a teprve potom cik-cak stehem. Tuto funkčnost u mechanických šicích strojů nenaleznete. Zákazník zcela jistě ocení její pevnost a zejména perfektní tvar, který se nemění ani při častém zapínání knoflíků.

Sepnuté tlačítko automatického zapošívání umožní na začátku a konci šití zapošít tři bezpečnostní stehy bez pomocí ruční páčky.

Některé z dražších elektronických strojů BROTHER mají automatický odstřih nití a kolenní páku pro snadné a rychlé vytažení šitého materiálu.

U všech elektronických strojů BROTHER je jasné LED osvětlení pracovní plochy příjemné pro oči, které nezahřívá plasty ve svém okolí. Již lze zapomenout na výměny žárovek.

Sedmiřádkový podavač perfektně podává šité dílo a to i u problematických materiálů.

Toto jsou pouze některé z výhod, které mohou mít jen elektronické šicí stroje. Elektronika vládne světem. Je to trend budoucnosti. A tento trend budou schopny vyvíjet a posunovat dopředu jen silné firmy, mezi které určitě firma BROTHER patří.