Kategorie
Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Komfortní záruka na šicí stroje
Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky

Výhody el. šicích strojů Brother

Elektronické šicí stroje BROTHER řady INNOV-IS patří k absolutní špičce v domácích šicích strojích. Skvělá technologie v kombinaci se zkušeností vytvořila kvalitní výrobky vyznačující se spolehlivostí, řadou dostupných funkcí a zejména jednoduchou obsluhou.

Tento trend postupně posílá mechanické šicí stroje na vedlejší kolej. Samozřejmostí je elektronické nastavení polohy jehly v materiálu, kdy se při šití otáčí materiál podle jehly a obsluha nemusí pro spuštění jehly otáček ručním kolem. Další výhodou je přímá volba programů pomocí regulátoru nebo tlačítek a velmi snadná změna parametrů délky stehů popřípadě šířky cik-cak stehu. Šířka cik-caku je nastavitelná až do 7mm s porovnáním s mechanickými stroji, kde ve většině případů lze nastavit do max. 5 mm.

Automatické šití knoflíkových dírek probíhá ve dvou krocích, nejprve se dírka obšije rovnostehem a teprve potom cik-cak stehem. Tuto funkčnost u mechanických šicích strojů nenaleznete. Zákazník zcela jistě ocení její pevnost a zejména perfektní tvar, který se nemění ani při častém zapínání knoflíků.

Sepnuté tlačítko automatického zapošívání umožní na začátku a konci šití zapošít tři bezpečnostní stehy bez pomocí ruční páčky.

Některé z dražších elektronických strojů BROTHER mají automatický odstřih nití a kolenní páku pro snadné a rychlé vytažení šitého materiálu.

U všech elektronických strojů BROTHER je jasné LED osvětlení pracovní plochy příjemné pro oči, které nezahřívá plasty ve svém okolí. Již lze zapomenout na výměny žárovek.

Sedmiřádkový podavač perfektně podává šité dílo a to i u problematických materiálů.

Toto jsou pouze některé z výhod, které mohou mít jen elektronické šicí stroje. Elektronika vládne světem. Je to trend budoucnosti. A tento trend budou schopny vyvíjet a posunovat dopředu jen silné firmy, mezi které určitě firma BROTHER patří.

Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.