Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Deník s heslem
Deník s heslem

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Co nakoupit se šicím strojem

Co ještě přikoupit se šicím strojem

Při nákupu nového šicího stroje je třeba přikoupit důležité příslušenství. V základním příslušenství u stroje sice naleznete vše základní, ne každý si s tímto však vystačí. Přesvědčte se tedy, co vše obdržíte v základu s vámi zvoleným typem stroje a rozmyslete se, co byste mohli potřebovat případně navíc. Vyhnete se následnému přikupování šicích patek a dalšího příslušenství a ušetříte si tím zbytečné poštovné.

Rozhodně doporučujeme zakoupení nových, kvalitních jehel pro strojní šití dle konkrétních potřeb a druhu používaných materiálů:

      ​         

Jehly pro šicí stroje č.70        Jehly pro šicí stroje č.80​       Jehly pro šicí stroje č.90

​            

Jehly pro šicí stroje č.100     Jehly pro šicí stroje jeans     Jehly pro šicí stroje kůže

​            

 Jehly pro šicí stroje quilt        Jehly pro šicí stroje mix      Jehly pro šicí stroje stretch

 Vždy se hodí deset či více náhradních cívek na spodní nit, dle typu vašeho stroje – v základu získáte většinou 2 – 3 a musíte neustále navíjet.  Není od věci mít je předem připravené a prakticky uložené v plastovém boxu na cívky

        box na civky 25

 Další drobné univerzální příslušenství, které budete potřebovat a doma možná nemáte, naleznete zde: Univerzální příslušenství.

 Co se týká nejčastěji dokupovaných patek, jsou to:

Konkrétní patky a veškeré další příslušenství, jež se hodí právě k vašemu vybranému typu stroje, naleznete u každého produktu pomocí zeleného tlačítka „K dokoupení“. Nebudete-li si vědět s čímkoli rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme!