Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Vyšívání na rifle
Vyšívání na rifle

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Pytlík na lavici

Fotoseriál - pytlík pro prvňáky pro přivázání k lavici

Dcera jde po prázdninách do první třídy. Abychom už měli něco připraveného, rozhodly jsme se společně, že vyrobíme pytlík pro přivázání na lavici (rozměr asi 30 x 35 cm) a pytlík na papuče do šatny.  Dostaly jsme nedávno předtím barvy na textil a měly jsme chuť je pořádně vyzkoušet.

Jako látku jsem použila pevnou bílou bavlněnou látku určenou původně na ušití prostěradel. Vyprala jsem ji, vyžehlila a ustřihla jsem pruh 32 x 75 cm (dolní část tím pádem nebudu muset sešívat).

Začly jsme tím, že si dcera vzala látku, barvy na textil, štětec a namalovala si na budoucí sáček srdce. Zbytek ozdobila žlutými puntíky. Pozor - když malujete barvami na textil, je potřeba mezi jednotlivé vrstvy látky dát igelit, aby neprosákly.

 

Pytlík na papuče jsme dělaly trochu jinak. Opět jsem ustřihla pruh látky - tentokrát o rozměrech: 24 x 64 cm. (včetně švů)

 

Z brambor jsme si vyrobily tiskátka využitím vykrajovátek na těsto.
záleží jen na vás jaká vykrajovátka doma máte nebo si můžete tiskátko vyřezat nožem.
Na tiskátko dcera nanášela barvu štětcem a obtiskla ho na látku.
 

Takto potom vypadá výsledný pruh látky.

 

Barva na textil se nechá volně uschnout - necháte to alespoň 24 hodin schnout a potom to zrubu vyžehlíte na vysokou teplotu bez napařování.

 

Zbývá pytlík sešít  a nezapomenout nahoře na tunýlek na stužku, kterou se pak pytlík nahoře stáhne.