Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Software Era - jak na tvorbu výšivek
Software Era - jak na tvorbu výšivek

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.

Dárky pro ženy

Dárky pro ženy bývají často oříšek. V kuchyni již mají všechny možné spotřebiče, oblečení si vybírají raději samy ...

Čím ještě překvapit ženu a jak najít dárek pro ženu, který ji opravdu potěší?

Má starý šicí stroj?

Často ženy mají doma starý šicí stroj, který "ještě trochu šije" a trápí se s ním, nebo nemají zatím žádný. Právě šicí stroj pak může být odpovědí na skvělý vánoční dárek.

Starší šicí stroje mohou ještě sloužit vcelku dobře, ale třeba zkrátit na něm rifle je oříšek. Na moderních strojích můžete prošít s dobrou jehlou i 10 vrstev rifloviny! Můžete dětem na oblečení vyšívat jména, krásné vzory, nemusíte třepivé látky nejprve entlovat a pak teprve sešívat, stroje umí automaticky prakticky samy ušít knoflíkovou dírku. Je důležité šicí stroj také vybírat u specializovaných prodejců - stroje v supermarketech jsou vyráběné na co nejnižší cenu a podle toho potom vypadá také jejich výdrž, po dvou letech můžete shánět nový, nekoupíte na ně žádné příslušenství  - zkrátka vyplatí se nešetřit!

Pokud má vaše manželka, maminka či babička dobrý stroj, pak se vždy zavděčíte Overlockem. Overlock je něco jako "druhé auto v domě" a na moderní pružné bavlněné materiáy je k nezaplacení! Je určený pro šití pružných materiálů, dovede zkrátit tričko, jeho stehy jsou pružné, takže se netrhají.

I ženy mají své koníčky

Každé ženě, která ráda šije můžete její koníček ještě více zpříjemnit! Jestli zatím doma žádný šicí stroj nemá, určitě by to ráda zkusila. Vůbec není třeba se toho bát a spravovat dětem oblečení v rukách nebo jej vyhazovat. Šití může být koníčkem, který ocení i děti! Každý rok potřebují nápaditý kostým na karneval, jejich panenky a medvídci nikdy nemají dost oblečků a peřinek, ušijete-li jim originální sáček na cvičky  s vyšitým jménem, budou na vás každý den ve škole myslet!

Naše doporučení:

Jak šicí stroj vybrat? Zkuste ženu nenápadně oťuknout  ( například že kolega chce koupit ženě tajně  šicí stroj  :-)  a zeptat se jí na její názor, co by od stroje čekala ona, jaký by vybrala. Pokud chcete vybrat sami, rádi vám poradíme stroj přímo na míru, stačí poslat email nebo zavolat!

Abychom vám usnadnili výběr, máme pro vás několik typů v různých kategoriích:

Jednoduchý, praktický, snadno ovladatelný

Brother NV 15

Moderní s mnoha funkcemi, automatický odstřih nitě, vhodný pro Patchwork

Lada H73A

Multifunkční - šije i vyšívá, rozzářené oči dětí jsou k nezaplacení!

Brother M280D

 

 rádi vám poradíme stroj přímo na míru, stačí poslat email nebo zavolat!

 

Tým Nej-šicí-stroje.cz

info@nej-sici-stroje.cz

+420 581 110 242