Výšivky zdarma
Zasíláme i na Slovensko
Novinky

VYŠÍVÁNÍ ROZUMÍME

Našim klientům poskytujeme podporu a na našem portálu o vyšívání mají k dispozici každý den novou výšivku a každý týden nový projekt.


ŠICÍ STROJE JANOME

šicí stroj janome 607 TXLŠicí stroje Janome patří ke známým výrobcům. Mezi oblíbené šicí stroje patří Janome 607 TXL ke kterému je k dispozici i rozšiřující stolek.


ŠICÍ STROJE BROTHER

Přímo na vánoční trh uvádí Brother několik inovovaných šicích strojů s fantastickými funkcemi. Šicí stroje sérive V Brother V5 Nechte se zlákat nejmodernějšími stroji Brother V5 který vám udělá i výšivku snů! Nebo zvolte základní model NV 955 - nejlevnější vyšívací a šící stroje na trhu!

Navštivte NEJ Šicí stroje u ShopMania
CenovýRádce.cz
Moje Galanterka

Naakup.cz
Vyšívání
ZÁKAZNICKÝ SERVIS
+420 581 110 242
Komfortní záruka na šicí stroje
Návody
Vyšívané šaty na Barbie
Vyšívané šaty na Barbie

Šicí stroje jsou štětcem umělce ve vašich rukou. Rádi vám poradíme a ukážeme co vše dnešní moderní šicí stroje dokáží. Líbí se vám naše projekty pro šicí stroje? Nebojte se nám napsat.

DOPRAVA ZDARMA
Při objednání zboží v celkové ceně nad 2.400,- Kč i s DPH je doprava ZDARMA!
KOUPĚ NA SPLÁTKY
Zboží v celkové hodnotě nad 3.000,- Kč si u nás můžete objednat na splátky. Více informací zde. Nákup na splátky
NEZÁVISLÉ HODNOCENÍ
Nezávislé hodnocení zákazníky Heureka

Získali jsme pozitivní hodnocení nezávislým serverem Heureka, který se pravidelně dotazuje našich zákazníků.
Essox - nákup na splátky

Obchodní podmínky

I. Objednání
1. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých povinných údajů v objednávkovém formuláři. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, smlouva vzniká dodáním zboží objednateli.
2. Prodávající má právo odmítnout objednávku od kupujícího, který neodebral, či řádně nezaplatil závazně objednané zboží v minulosti.
3. Provozovatelem internetových stránek www.nej-sici-stroje.cz  je společnost ONESOFT s.r.o. IČO: 283 04 152
4. Objednatelem zboží na serveru NEJ Šicí stroje (www.nej-sici-stroje.cz) může být jen fyzická osoba starší 18 let nebo osoba právnická oprávněná uzavírat kupní smlouvy.

II. Dodací podmínky
1. Zboží bude dodáno na místo určení a zvoleného dodání dle objednávkového formuláře. Vlastnické právo přechází na kupujícího zaplacením sjednané ceny.
2. Standardní doba dodání je 1 - 3 pracovních dní. Pokud je doba dodání delší, je informace o délce dodání u konkrétního zboží.
3. Pokud kupující zásilku nepřevezme a ta bude vrácena zpět prodávajícímu, bude prodávající požadovat zaplacení všech přepravních nákladů od kupujícího.
4. Prodávající může objednávku zrušit pouze v případě, že zboží se již nelze dodat nebo se výrazným způsobem změnila cena. O této skutečnosti bude kupujícího ihned informovat.

III. Platební podmínky a cena
1. Zboží je splatné v hotovosti nebo po dohodě převodem na účet prodávajícího, ale v tomto případě bude zboží vyexpedováno až po připsání prodejní ceny na účet prodávajícího.
2. Pokud se na zboží vztahuje recyklační poplatek, je tento zahrnut v ceně zboží.

IV. Cena za dopravu a doprava zdarma
1. Cena dopravy je 120.- Kč i s DPH, cena dopravy na slovensko je 250,- Kč i s DPH.
2. Při celkové ceně objednávky nad 2.420,- Kč i s DPH, je doprava zdarma (také na slovensko).
3. Při úhradě dobírkou je tato zpoplatněna částkou 25,- Kč s DPH.
4. Doprava je výhradně realizována společností PPL (dodávka druhý pracovní den).

V. Reklamace
1. Kupující je povinen dodané zboží bez zbytečného odkladu prohlédnout a o zjištěných vadách do tří dnů od převzetí informovat prodávajícího a to e-mailem na adresu info@nej-sici-stroje.cz  Je nutný popis a rozsah vady.
2. V případě zjištění poškození přepravního balení ihned zkontrolujte zboží a sepište rozsah poškození a nechte podepsat dopravcem (nejlépe i nafoťte). Ihned nás o této skutečnosti informujte!
3. Reklamované zboží musí být doručeno do místa podnikání prodávajícího s označením čísla objednávky. Prodávající vyřídí uznanou reklamaci výměnou zboží, náhradním plněním, slevou nebo vrácením peněz dle obchodního zákoníku.
4. Prodávající nezodpovídá za vady způsobené nesprávným použitím, skladováním, vnějšími událostmi a nesprávnou manipulací kupujícího, za škody vyplývající z provozu zboží a funkčních vlastností. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
5. V případě nákupu zboží právnickou osobou je záruční doba 6 měsíců a transakce podléhá obchodnímu zákoníku.
6. Lhůta pro vyřízení reklamace je pozastaven v případě, že prodávající neobdržel veškeré podklady potřebné pro vyřízení reklamace (části zboží, jiných podkladů apod.). Prodávající je povinen si vyžádat doplnění podkladů od kupujícího v nejkratší možné době. Lhůta je od tohoto data pozastavena až do dodání vyžádaných podkladů kupujícím.

VI. Informace o zboží
1. Informace o zboží jsou získávány od dodavatelů a výrobců šicích strojů. Taktéž příslušenství stroje udává výrobce. Změny v parametrech nebo příslušenství nejsou důvodem k reklamaci.
2. Prodávající upozorňuje, že "věrnost barev" na fotografiích nemusí naprosto přesně odpovídat realitě a je závislé i na kvalitě monitoru kupujícího.
 

VII. Závěrečná ustanovení
1. Kupující má nárok na vrácení zboží do 14 dnů od obdržení zboží bez udání důvodu. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním nepoškozeném obalu. V tom případě je kupující povinen uhradit přepravní náklady a cena zboží mu bude po kontrole zboží vrácena formou převodu na účet. Pokud nejsou tyto podmínky splněny, budou kupujícímu vyúčtovány náklady na uvedení zboží do původního stavu a o tyto prostředky snížena hodnota za vrácené zboží. Dokument s odstoupením od smlouvy do 14 dnů lze stáhnout ve formátek DOCX, DOC, PDF.
2. Vyplněním objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek, výši ceny objednaného zboží i dopravních nákladů.
3. Účastníci se dohodli, že není-li obchodními podmínkami zde uvedenými výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem.